napromi.com

Обирай серед тисячі товарів

ForMan - Tactical accessories Був online: Сьогодні

Відгуків за рік:

Відгуків всього: 111

99%

Компанія зареєстрована: (0 років)

  Графік роботи

  Пн 08:00 - 19:00 Перерив: -
  Вт 08:00 - 19:00 Перерив: -
  Ср 08:00 - 19:00 Перерив: -
  Чт 08:00 - 19:00 Перерив: -
  Пт 08:00 - 19:00 Перерив: -
  Сб 10:00 - 18:00 Перерив: -
  Нд 10:00 - 18:00 Перерив: -
  Пром-оплата

  Безпечний спосіб оплати замовлень. Покупець здійснює повну оплату товару з урахуванням вартості доставки. Продавець відправляє товар без післяплати, що знижує вартість доставки замовлення і не потрібна оплата за зворотну доставку післяплати. Продавець отримує оплату за замовлення лише після того, як покупець отримав товар на пошті та підтвердив, що замовлення виконано у повному обсязі та товар його влаштовує.

  Оплата за реквізитами

  Здійснюється повна оплата замовлення шляхом перерахування коштів на картку ПБ. Картка для оплати: 5168 7554 4324 0276 Попов Сергій Альбертович Рекомендуємо зберегти скриншот оплати.

  Післяплата "Нова Пошта"
  Готівкою

  Можливо виконати оплату замовлення готівкою при самовивозі у м. Киів, Володимира Сосюри, буд.6

  Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard - LiqPay
  Оплата картою Visa, Mastercard - WayForPay

  Ми, молода компанія, яка займається виготовленням тактичного приладдя, спальних мішків, карематів, розвантажень, сумок та інших аксесуарів. У виробництві використовуємо матеріали виключно українського виробництва. Пошиття, зберігання та відправлення товарів здійснюються у місті Київ щоденно. Виготовляємо спальні мішки за індивідуальними розмірами за короткий термін. Протягом 3 місяців успішно виконали понад 500 замовлень у різних регіонах України. Рівень задоволення наших клієнтів можна побачити у відгуках про компанію. Компанія працює офіційно, виплачуються податки та збори. Є зручні способи оплати замовлень, такі як: готівковий розрахунок, ПРОМ оплата, оплата на картку за реквізитами, оплата liqpay та оплата wayforpay. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні (за винятком тимчасово окупованих територій України) за допомогою служб доставки Нова Пошта та УкрПошта. Надсилання замовлень здійснюється в найкоротші терміни, зазвичай, у день замовлення. Максимальний термін надсилання 2 дні. У нашому інтернет-магазині можна купити спальний мішок з доставкою у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів чи будь-яке інше місто України.